Udělejte něco pro sebe již v tomto životě. Zasloužíte si to!

Salon Devět životů

Ženské domovy
místnost č. 3.011
Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5
+420 775 923 282

dasa@9-zivotu.cz

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je revoluční metoda, která dokáže viditelně omladit a rozjasnit obličej. Uvolňuje obličejové svalstvo, prokrvuje kůži a tím napomáhá obnovení vazivových a elastických struktur. Urychluje odplavování toxických látek a redukuje množství podkožního tuku. Jedná se o zcela bezbolestnou jemnou techniku, která je šetrná k pokožce. Díky celkovému uvolnění a hluboké relaxaci mizí strnulé a unavené rysy v obličeji, pleť je prokazatelně mladší a svěžejší. Výrazný úbytek vrásek nastává zejména na čele, v okolí očí a úst. Vyhlazuje a zpevňuje pokožku na tvářích a pomáhá také vypnout povislou kůži pod bradou a na krku.
Nejlepších výsledků se dosahuje při pravidelném opakování.
Při liftingové masáži obličeje používáme vysoce kvalitní oleje. Máte na výběr buď ze 100% bio arganového oleje z Maroka anebo z řady luxusních olejů z Fiji.

 

Ukázka výsledků manuálního liftingu:

                        PŘED 1. OŠETŘENÍM                                                       PO 1. OŠETŘENÍ

Obrázek není nijak upraven nebo vylepšen, byl pouze oříznut. Rozdíl v barvě je způsoben změnou denního světla.    Při absolvování více ošetření v doporučených intervalech (1-2x týdně) se výsledky prohlubují.