Jdete k nám poprvé?

Milí  klienti,

děkuji Vám za důvěru při výběru mých služeb.

Než k nám půjdete poprvé, prosím, přečtěte si pozorně kontraindikace Vašeho ošetření, aby nedocházelo ke zklamání z možného neošetření.

 

Před prvním ošetřením musíme společně sepsat Informovaný souhlas s ošetřením a založím Vám kartu klienta. Jak dokumenty vypadají ? K nahlédnutí zde  Dokumenty

Jak  budou Vaše údaje zabezpečeny? -  GDPR

 

Jak se dostanete v bludišti všech dveří k mojí provozovně?

Až přijdete do Ženských domovů, jeďte výtahem do 3. poschodí. Po vystoupení z výtahu jděte doleva a znovu doleva do místnosti 3.011 (opět po levé straně).

Na informační tabuli nemám provozovnu uvedenou. Kdybyste bloudili volejte  775 923 282, pokud nebudu ošetřovat jiného klienta, přijdu vám naproti nebo vás budu navigovat kudy k nám.

Velice prosím, abyste při příchodu neklepali!  Mohli byste tím rušit proceduru předešlého klienta. Nebojte se, vycházím na chodbu v pravidelných intervalech.  Kdyby se i přesto stalo, že čekáte už hodně dlouho, prosím, zavolejte mi na mobil nebo pošlete SMS 775 923 282.

 

Vzhledem k množícím se pozdním příchodům klientů na ošetření Vás poprosím, abyste přišli na ošetření s předstihem. Zejména na první ošetření, kdy nám vypisování nezbytných formalit a prostor pro vaše dotazy "krade čas". Toleruji maximálně 5 minut zpoždění. O tento čas bude Vaše ošetření zkráceno, a to je škoda, nemyslíte? Činím tak v zájmu zachování kvality služeb a tímto děkuji za pochopení

 

 

Těším se na Vaši návštěvu