Jdete k nám poprvé?

Milí  klienti, děkuji Vám za důvěru při výběru mých služeb.

Až půjdete poprvé, prosím, přečtěte si pozorně kontraindikace Vašeho ošetření, aby nedocházelo k oboustrannému zklamání z odmítnutí.

 

Před prvním ošetřením musíme společně sepsat Informovaný souhlas s ošetřením a založím Vám Kartu klienta. Jak dokumenty vypadají ? K nahlédnutí zde  Dokumenty

Jak  budou Vaše údaje zabezpečeny? -  GDPR

 

Pojedete MHD?

Metro trasa B, výstup směr „Ženské domovy“ -  „Stroupežnického“

Tramvaj výstup Na Knížecí 7,21 nebo vzdálenější zastávky tramvají  výstup Anděl 

Autobusy MHD zastávka Na Knížecí

 

Pojedete autem? 

Parkovat lze bezplatně v OC Nový Smíchov a dojít pěšky cca 400 

Nebo na přilehlých parkovištích 30 Kč/hod

 

Jak se dostanete v bludišti všech dveří k mojí provozovně?

 

Až přijdete do Ženských domovů (Ostrovského 253/3), buď se zeptejte na recepci anebo jeďte výtahem do 3. poschodí. Po vystoupení z výtahu jděte doleva a znovu doleva do místnosti 3.011 (opět po levé straně).

Na informační tabuli nemám provozovnu uvedenou. Kdybyste i přesto bloudili volejte  775 923 282, pokud nebudu ošetřovat jiného klienta, přijdu vám naproti nebo vás budu navigovat. Nebo zavolejte a počkejte na recepci, přijdu vám naproti .

Velice prosím, abyste při příchodu NEKLEPALI!  Mohli byste tím rušit proceduru předešlého klienta. Nebojte se, vycházím na chodbu v pravidelných intervalech :-).  Kdyby se i přesto stalo, že čekáte už hodně dlouho, prosím, zavolejte mi na mobil nebo pošlete SMS 775 923 282.

 

Vzhledem k množícím se pozdním příchodům klientů na ošetření Vás poprosím, abyste přišli na ošetření s předstihem. Zejména na první ošetření, kdy cestu ještě neznáte a nám následné vypisování nezbytných formalit a prostor pro vaše dotazy "krade čas"

Mohu tolerovat  maximálně 5 minut zpoždění. O tento čas bude Vaše ošetření zkráceno, a to je škoda, nemyslíte? Činím tak v zájmu zachování kvality služeb a tímto velice děkuji za pochopení.

 

 

 

Těším se na Vaši návštěvu