Udělejte něco pro sebe již v tomto životě. Zasloužíte si to!

Salon Devět životů

Ženské domovy
místnost č. 3.011
Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5
+420 775 923 282

dasa@9-zivotu.cz

O nás

Salon Devět životů funguje teprve od roku 2011, ale již nyní se můžeme pochlubit celou řadou spokojených zákazníků. Můžete u nás využít ošetření duálním LipoLaserem a spolu s následným  cvičením vytvarovat svou postavu. Díky ošetření intenzivním pulzním světlem (IPL) odstraníte nežádoucí ochlupení. Mladistvý vzhled vaší pleti vrátí manuální lifting obličeje a jestli si vaše tělo i duše potřebují dopřát hlubokou relaxaci, můžete se nechat hýčkat různými typy masáží.


 

Proč Devět životů?

Kočky jsou nejen půvabná, ladně se pohybující stvoření se schopností podmanit si téměř každého. Už ve starověku jim mnohé kultury přisuzovaly magické schopnosti nebo je považovaly za božstvo.
Říká se, že kočka má devět životů a není divu. Kdybychom si dokázali hrát i odpočívat jako kočky, pečovat o sebe a protahovat se snad stokrát za den, taky bychom na tom byli se zdravím a celkovou kondicí určitě nesrovnatelně lépe. Ale přiznejme si, jak naše životospráva vypadá ve skutečnosti. Málokdo z nás si asi může dovolit pospávat 16 hodin denně, pak se jen tak z rozmaru honit za bezvýznamnou šňůrkou a nakonec se stočit zase do klubíčka a vrnět a šířit tak pohodu kolem sebe. A to už vůbec nemluvím o kočičí péči o srst... :-)
Každý však pro sebe a své zdraví a krásu může udělat o něco víc. V našem salonu budete hýčkáni tak, abyste mohli svému tělu dopřát nezbytnou relaxaci a využívat blahodárné účinky masáží na váš organismus. A chcete-li být opravdu "kočka", pomůžeme vám vytvarovat postavu, zbavit se chloupků i omládnout o pár let.
A uvidíte sami, jestli se i člověk může naučit vrnět jako malé spokojené kotě… :-)

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.