Udělejte pro sebe něco už v tomto životě. Zasloužíte si to!

 
Salon Devět životů funguje od roku 2011 
a může se  pochlubit celou řadou spokojených zákazníků
 

 

Proč Devět životů?

 

Kočky jsou půvabná, ladně se pohybující stvoření se schopností podmanit si téměř každého milovníka zvířat. Už ve starověku jim přisuzovali téměř magické schopnosti a v některých kulturách je považovali přímo za božstvo!

Říká se, že kočka má devět životů a není divu. Kdybychom si dokázali hrát i odpočívat jako kočky, pečovat o sebe a protahovat se snad stokrát za den, taky bychom na tom byli se zdravím a celkovou kondicí určitě nesrovnatelně lépe. Ale přiznejme si, jak naše životospráva vypadá ve skutečnosti. Málokdo z nás si asi může dovolit pospávat 16 hodin denně, pak se jen tak z rozmaru honit za bezvýznamnou šňůrkou a nakonec se stočit zase do klubíčka a vrnět a šířit tak pohodu kolem sebe. A to už vůbec nemluvíme o kočičí péči o srst!

Každý však o může pečovat své zdraví lépe a pro krásu  udělat i něco navíc. A chcete-li se cítit jako doopravdická "kočka" přijďte   ...

 

 

Těším se na Vaši návštěvu

Dagmar Šenková

 

Udělejte pro sebe něco už v tomto životě. 

 

Zasloužíte si to! 

Klikněte zde pro rezervaci služby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salon Devět životů funguje už od roku 2011, může se  pochlubit celou řadou spokojených zákazníků. Můžete u nás  Díky ošetření intenzivním pulzním světlem (IPL) odstraníte nežádoucí ochlupení,  Mladistvý vzhled vaší pleti vrátí IPL rejuvenace společně s manuáním liftingem obličeje  a jestli si vaše tělo i duše potřebují dopřát hlubokou relaxaci, můžete se nechat hýčkat různými typy masáží.

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: