Reference

Co nám napsali klienti, kteří už s námi hubnuli?

Ivana,  Kutná Hora:

Měřím 164 cm a nikdy jsem nebyla úplně štíhlá. Letošní jaro při nákupech jsem se ale stěží nasoukala do velikosti 44. Tolikrát jsem držela dietu a výsledkem je velikost 44? Něco bylo špatně. Něco se musí stát. To byly mé myšlenky. A stalo se :-) Potkala jsem paní Dášu. Milou, usměvavou, optimistickou, vždy povzbuzující. Společně jsme si sedly, prošly mé zvyky i zlozvyky, vážily, konzultovaly, telefonovaly, já dostala odměny za váhové úbytky a výsledek?

Dnes po 3 měsících, které utekly jako nic, při nakupování nového oblečení hrdě vybírám ve velikostech 38/40.

Díky Dášo :-)

Ivana poctivě komunikovala s výživovou poradkyní a klidně i několikrát denně konzultovala. Díky tomu se podařilo správně nastavit jídelníčky tak, aby jí vyhovovaly a zároveň aby bylo hubnutí efektivní. Začala také poctivě sportovat a oblíbila si cvičení na trampolínkách.

 

Soňa, 31 let, Praha

S váhou jsem zápasila odjakživa. Poté co mi kamarádka Dáša konečně vysvětlila, co a jak mám dělat, poprvé cítím, že tentokrát to dokážu a udržím svou vytouženou váhu napořád. Nový životní styl mi vyhovuje. Zatím jsem někde v půlce svého cíle a už teď vypadám skvěle. Jsem moc ráda, že jsem se na Dášu obrátila. Opravdu! Je mi velkou oporou, je velmi precizní a vždy otevřená diskuzi. Pro klienta by udělala, co jen může a velice mi vyhovuje, že se mi věnuje opravdu individuálně. Je to ostatně její přistup úplně ke všem klientům i kamarádům. Dáša taková prostě je. Začala jsem na 90 kilech. Po 2,5 měsících mám 81 kilo. Však fotky jsou důkaz!

Dříve:

Nyní:

 

Soňa věnovala veliké úsilí změně životního stylu. Povedlo se jí přimět samu sebe téměř každé ráno vstát dříve a jít si zacvičit do posilovny.

 

Magdalena

Dříve                                                                           Nyní

Magdalena začala chodit na svižné dlouhé procházky s kočárkem, později si i se dvěma malými dětmi dokázala zorganizovat čas tak, aby mohla chodit dvakrát týdně cvičit.

 

Moc Vám děkujeme za Vaše příspěvky, které můžete posílat na adresu info@9-zivotu.cz. Máme velikou radost z vašich úspěchů a držíme vám palce, abyste se se svým novým tělem a myslí i nadále cítili báječně!