Udělejte něco pro sebe již v tomto životě. Zasloužíte si to!

Salon Devět životů

Ženské domovy
místnost č. 3.011
Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5
+420 775 923 282

dasa@9-zivotu.cz

Jak LipoLaser funguje

Novinka v oblasti LipoLaserů: DUÁLNÍ LIPOLASER

Díky 2 rozdílným vlnovým délkám (650 a 940 nm) zasáhne i tukové buňky, které při samostatné vlnové délce 650 nm zůstavají nedotčeny. Nejúčinnější a zároveň nejšetrnější způsob modelování postavy poprvé v ČR!

 

Možná už jste slyšeli o LipoLaserech, které v posledních měsících zachvátily Českou republiku. Lze s nimi dosáhnout velmi pěkných výsledků, pokud je ošetření provedeno správně a dodrží se několik základních pravidel. Technologie však pokročila ještě dál a nyní Vám představujeme duální LipoLaser, který nepracuje jen s jednou vlnovou délkou jako běžné LipoLasery, ale zároveň se dvěma: 650 a 940 nm - díky tomu zasáhne i tukové buňky, které při samostatné vlnové délce 650 nm zůstavají nedotčeny.
Náš přístroj GeLipoLaser D98 díky 8 destičkám s diodami (tzv. "pádla" - 6 velkých a 2 menší) ošetří i několik partií najednou (např. 4 pádla na bříško, 2 na boky, 2 na podbradek a jiné libovolné kombinace). Přístroje s vyšším množstvím pádel budí dojem výkonnějších a účinnějších strojů. Avšak množství tuků, které se při takovémto ošetření uvolní, tělo stejně není schopno v krátké době vyloučit, a tak se tuky opět uloží a výsledný efekt přístroje s vyšším množstvím pádel už nestoupá. Díky cvičení na vibrační plošině část uvolněných tuků ihned spálíte a tím se zajistí rychlejší a výraznější úbytek tuků.

 

 

GeLipo laser - LLLT (Low Level Laser Therapy) využívá účinku nízko-úrovňového laseru, nazývaného také studený laser.
V klinických studiích bylo prokázáno, že nízko-úrovňový laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou emulgovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk (triglyceridy a mastné kyseliny) pak prochází přes obal tukové buňky do intersticiální vrstvy (tzv. mezibuněčného prostoru). Z tohoto prostoru pak tuk odchází do lymfatického systému, odkud je poté vyloučen z těla.
Biochemický efekt nízkoúrovňového laseru emulguje tuk uvnitř buněk, účinkuje na bi-lipidovou membránu v tukové buňce a utváří v ní průchodové póry. Póry buňku nepoškozují, slouží k odvodu tukových složek z buňky. Utváření průchodových pórů je výsledkem série druhotných reakcí, jež mají svůj původ v mitochondriích.
Laserová neinvazivní lipolýza tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, ale jen zmenší jejich objem.
Jak již bylo řečeno, metoda LLLT spočívá v jeho schopnosti uvolňovat triglyceridy z cílových tukových buněk. Tento proces je tělu přirozený a představuje pro organismus maximálně šetrnou až téměř přírodní možnost jak se zbavit přebytečného tuku.
Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření v délce 30-40 minut se uvolní 40-60 g tuku, což představuje 1600-2100 kilojoulů.

 

Pro maximalizaci efektu doporučujeme dodržet tato základní pravidla:

 

1. 4 hodiny před ošetřením a 2 hodiny po ošetření nejezte nic těžkého, tučného nebo sladkého a pijte pouze čistou vodu bez jakýchkoli příměsí.

2. Do 12 hodin po ošetření si alespoň na 30 minut zacvičte. V den ošetření jezte lehčí netučná jídla.

3. Dva dny před a 2 dny po ošetření nepijte žádný alkohol ani kávu. Pijte dostatek vody (0,4 litru na každých 10 kg váhy, tzn. vážíte-li např. 70 kg, pijte 2,8 litru vody denně). Pokud je Váš příjem tekutin výrazně nižší, zvyšujte ho postupně např. o 1 sklenici vody denně. Vyhýbejte se slazeným a ochuceným nápojům.