Informace ke kurzu

 

 
 

Program
 

O lektorkách

 

 

Pokud se chcete o nás dovědět více, mrkněte na naše stránky kliknutím na jméno 

Dáša: 

pořádá i  individuální kurzy ve vaší provozovně - odkaz zde

Alenka:

Náš příběh:

Jsme kamarádky. Poznaly jsme se na jedné lékařské akci a padly si do oka. Po holčičím pokecu u kávy slovo dalo slovo a nabídly jsme si vzájemné reciproční služby

Dáša pro Alenku:

  • Manuální lymfodrenáž obličeje
  • IPL rejuvenaci + manuální facelifting (… a tady to začalo)

Alenka pro Dášu:

  • Luxusní kosmetické ošetření (a tady to pokračovalo…)
  • Relaxační křeslo
  •  

…  to nám však nestačilo. Při procedurách a po procedurách jsme si stále měly co říci. SMS-ky střídaly telefony. Naše témata byla hodně pracovní.  Točila se okolo spokojenosti klientů, okolo možností rozšířit si vzdělání, cenotvorby a provozu v salonu vůbec. Zašly jsme si na skleničku (nebudeme zapírat ;-)) a tam jsme se domluvily, že se přihlásíme na  kurz „Manuální lifting obličeje“. Dáša ve své provozovně už  liftovala v rámci jiné procedury, ale tak nějak bez ladu a skladu. Chtěly jsme se to naučit dokonale, perfektně a profesionálně, abychom se navzájem zkrášlovaly a hlavně, abychom nabídly tuto službu svým klientům.

Na kurzu jsme se dost naučily, ale něco nám tam "scházelo" - individuální přístup. Už víme, že doučovat se tahy samy po nocích, nevědět kudy kam s dalším postupem, nemít jasno v postupu, neustále „pokřikovat na lektora“, že něco nevíme, pokukovat po ostatních studentech a žebrat o radu není to pravé ořechové.

Nabyly jsme dojmu, že z kurzů by měli studenti odcházet ke klientům s jistotou, že „to umí“.  Jsme tady pro vás.